ikona home
ikona home

logo recal

2015_puchar_recyklinguRozpoczynamy nabór zgłoszeń do XVI edycji Konkursu o Puchar Recyklingu, w tym Srebrnych Puszek. Fundacja RECAL, od samego początku główny partner kategorii, ma przyjemność zaprosić Państwa do ubiegania się o prestiżową nagrodę, jaką jest statuetka Srebrnej Puszki.

Konkurs „Srebrna Puszka” jest jedną z kategorii Pucharu Recyklingu, najbardziej prestiżowego działania, które kompleksowo ocenia selektywną zbiórkę wszystkich odpadów w Polsce oraz edukację recyklingową w tym zakresie. W tym roku, obok dotychczasowych trzech statuetek Srebrnej Puszki, po raz pierwszy zostanie przyznana czwarta statuetka za działania w zakresie edukacji ekologicznej prowadzonej w oparciu o recykling puszek aluminiowych. Dodatkowa statuetka jest wprowadzona do Srebrnej Puszki z okazji 20 jubileuszu działalności Fundacji na rzecz Odzysku Aluminiowych Puszek po Napojach RECAL.

W szczególności pragniemy zaprosić do udziału placówki oświatowe, w tym oczywiście szkoły i przedszkola, domy kultury, centra edukacji ekologicznej, parki narodowe i krajobrazowe oraz organizacje pozarządowe dla których udział w konkursie jest bezpłatny. 

Więcej informacji: www.pucharrecyklingu.pl

2015_plakat_puchar_recyklingu