ikona home
ikona home

logo recal

eccTrwa nabór wniosków od organizatorów wydarzeń sportowych zainteresowanych bezpłatnymi napojami izotonicznymi w aluminiowych puszkach. Już teraz zachęcamy do przesyłania wypełnionych zgłoszeń w celu uzyskania wsparcia. W związku z naszym zaangażowaniem w Every Can Counts Polska, od bieżącego roku napoje izotoniczne zostały częścią właśnie tej inicjatywy.

formularz

Napoje wzorem lat wcześniejszych dostarczane są na nasz koszt. Oczekujemy, że zostaną bezpłatnie przekazane uczestnikom w dniu wydarzenia oraz przez cały czas trwania wydarzenia prowadzona będzie zbiórka pustych puszek, z wykorzystaniem pojemników i worków na puszki oraz bannerów. Przypominamy, że zebrany surowiec musi zostać przekazany do recyklingu. W ciągu 14 dni należy przesłać raport z wydarzenia, w tym zdjęcia, dokumentujące prowadzoną zbiórkę.

Pobierz formularz zgłoszeniowy

Dodatkowych informacji udzielamy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. kom. 605 591 865 - p. Artur Łobocki.

 

UWAGA: W nawiązaniu do Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia z dnia 25 sierpnia 2006 r. (Dz. U. 2006 Nr 171 poz. 1225 z późniejszymi zmianami) napoje izotoniczne nie mogą być przekazywane do szkół. Wszystkie zgłoszenia przesłane przez szkoły (oraz uczniowskie kluby działające przy szkołach) nie otrzymają wsparcia.