ikona home
ikona home

logo recal

napis aktualnosci

KIG                 Recal full

Dnia 13 czerwca 2017 roku w Warszawie przy ul. Trębackiej 4 Fundacja RECAL i Komitet Ochrony Środowiska Krajowej Izby Gospodarczej organizują międzynarodową Konferencję Ekspercką „Przyszłość odzysku opakowań aluminiowych w Polsce”. Konferencja skierowana jest do firm związanych z szeroko rozumianym łańcuchem opakowań aluminiowych i podmiotów bezpośrednio z nimi związanych. Szczegółowy program znajduje się poniżej.

 

Współpraca merytoryczna:

- European Aluminium

- Europejskie Stowarzyszenie Folii Aluminiowej

Partnerzy współpracujący:
- Ardagh Metal Beverage

- Grupa Can-Pack

- Deutsche Aluminium Verpackung Recycling GmbH

- Krynicki Recykling S.A.

Cel:

Opracowanie krajowych rekomendacji dotyczących postępowania z wszystkimi rodzajami opakowań, w których aluminium jest materiałem dominującym. Efektem końcowym Seminarium będzie powołanie grupy roboczej, która w oparciu o dorobek merytoryczny Seminarium opracuje wyżej wymienione rekomendacje dla Polski.

Ważne:

Udział w konferencji jest bezpłatny. Koszty związane z dojazdem pokrywają uczestnicy. Chęć udziału w konferencji należy poprzedzić wysłaniem wypełnionego formularza zgłoszenia. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przewidujemy udział osób, które otrzymają od organizatorów pisemne potwierdzenie udziału.

Program i formularz zgłoszenia

Programme and application form