ikona home
ikona home

logo recal

napis aktualnosci

puszki_tafisa„Sport dla wszystkich – recykling dla każdego” to hasło towarzyszące nowej edycji napojów izotonicznych w limitowanej serii puszek TAFISA 2015. To również przesłanie dla organizatorów wydarzeń sportowych realizowanych w okresie od 1 stycznia do końca 2015 r., zainteresowanych bezpłatnymi napojami i promocją recyklingu.

Głównym celem organizatorów jest to, aby osoby aktywne fizycznie były również liderami w zakresie recyklingu aluminiowych puszek po napojach. Akcja ma więc po raz kolejny zainspirować do bardziej świadomej troski o środowisko, przybliżając kwestie odzysku aluminiowych opakowań. Aluminiowa puszka bowiem w 100% nadaje się do recyklingu i może być przetwarzana w nieskończoność, bez utraty jakości materiału. Działania te wpisują się w realizowaną przez firmę Ball Packaging Europe koncepcję Zrównoważonego Rozwoju oraz wspieranie lokalnych, i międzynarodowych działań prośrodowiskowych i prozdrowotnych. Akcję wspiera Fundacja na rzecz Odzysku Aluminiowych Puszek po Napojach RECAL oraz Organizacja Odzysku Recan.

Zgłoszenie należy wysłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W formularzu zgłoszenia należy podać informacje m.in. o charakterze, terminie i przewidywanej liczbie uczestników imprezy. Jeśli dane wydarzenie nie jest organizowane po raz pierwszy, do maila należy dołączyć krótki opis i zdjęcia z ostatniej edycji imprezy. Szczegółowe informacje można uzyskać po numerem telefonu +48 605 100 390.

Fundacja RECAL tradycyjnie już zapewnia bezpłatne wsparcie w postaci worków i pojemników do zbiórki pustych puszek, które wraz z napojami otrzymają organizatorzy najciekawszych imprez. Warunkiem koniecznym partycypacji w akcji jest organizacja podczas wydarzenia sportowego zbiórki zużytych puszek do pojemników i worków udostępnionych wraz z napojami.

Oficjalna lista wspieranych wydarzeń na bieżąco publikowana będzie na stronie www.recal.pl

Pobierz wzór zgłoszenia:

2015_tafisa