ikona home
ikona home

logo recal

napis aktualnosci

Ogłaszamy wyniki XVIII edycji Programu „Szkolne i przedszkolne projekty recyklingowe”. Nagrodziliśmy szkoły i przedszkola, które wykazały się w raportach największą aktywnością w edukacji na temat recyklingu aluminiowych puszek po napojach. Nagrodzone placówki to:

Wyjazd na Zieloną Szkołę Fundacji RECAL otrzymują:

  1. Szkoła Podstawowa w Łomazach
  2. Gimnazjum w Kasinie Wielkiej
  3. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących w Gdyni
  4. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Legnicy
  5. Gimnazjum w Świerzawie
  6. Szkoła Podstawowa w Stobnie
  7. Szkoła Podstawowa w Legbądzie
  8. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kątach Opolskich
  9. Szkoła Podstawowa Nr 18 w Elblągu
  10. Zespół Szkół Pijarskich  i Katolickich w Elblągu
  11. Szkoła Podstawowa w Hejdyku
  12. Szkoła Podstawowa w Kotle Dużym
  13. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Potarzycy
  14. Zespół Szkół Gimnazjalnych i Liceum im. Michała Kosmowskiego w Trzemesznie
  15. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Komarowie

Wyjazd na Zieloną Szkołę jest dla nauczyciela-koordynatora i dwójki uczniów z każdej szkoły. Odbędzie się on na początku nowego roku szkolnego na przełomie września i października 2014 rok.

Przedstawienie „Ala w Alulandii” część II otrzymują:

  1. Zespół Szkół w Pokrzydowie
  2. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Nowych Świerczynach
  3. Przedszkole Nr 16 w Legnicy
  4. Przedszkole Publiczne Nr 6 w Głogowie
  5. Szkoła Podstawowa w Kiełpinie
  6. Szkoła Podstawowa w Klonowie
  7. Przedszkole Nr 29 w Elblągu
  8. Przedszkole Nr 17 w Elblągu
  9. Przedszkole Nr 1 "Chatka Puchatka" w Trzemesznie
  10. Przedszkole Nr 6 Polne Kwiaty w Gnieźnie
  11. Przedszkole Gminy Gniezno w Zdziechowie Oddział w Pyszczynie
  12. Przedszkole „Krasnal Hałabała” w Kaźmierzu
  13. Przedszkole "Rzepka" Nr 3 w Szamotułach
  14. Przedszkole Publiczne Nr 4 w Goleniowie
  15. Zespół Szkół Publicznych w Białuniu

Przedstawienie jest wyprodukowane w 2014 roku przez Fundację RECAL. Jest to kontynuacja przygód Ali i Pusi z przedstawienia „Ala w Alulandii” z 2008 roku. W nagrodzonych placówkach zostanie zorganizowane przedstawienie. Będą one realizowane od września do końca roku 2014.

Tablety Samsung 7" T110 GALAXY TAB 3 LITE otrzymują:

  1. Gimnazjum Nr 2 im. Orląt Lwowskich w Oławie   
  2. Gimnazjum w Łomazach
  3. Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kasinie Wielkiej
  4. Publiczne Gimnazjum Nr 4 im. Marszałka J. Piłsudskiego w Białej Podlaskiej
  5. Szkoła Podstawowa Nr 16 w Legnicy
  6. Szkoła Podstawowa Nr 7 w Głogowie
  7. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wojcieszowie
  8. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tucholi – Szkoła Podstawowa
  9. Szkoła Filialna w Suchej
  10. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kątach Opolskich – Filia w Przyworach
  11. Szkoła Podstawowa Nr 12 w Elblągu
  12. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Elblągu
  13. Szkoła Podstawowa w Jeżach
  14. Szkoła Podstawowa w Przyborowie
  15. Szkoła Podstawowa w Krępsku

Miniwieże Samsung MM-E320 otrzymują:

  1. Przedszkole Nr 7 "Pod Muchomorkiem" w Sulechowie
  2. Szkoła Podstawowa Nr 9 im. M. Skłodowskiej-Curie w Pruszkowie
  3. Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Czechowicach-Dziedzicach
  4. Przedszkole Miejskie Nr 7 w Świnoujściu
  5. Szkoła Podstawowa Nr 12 w Rybniku
  6. Szkoła Podstawowa w Stożnem
  7. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zespole Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Lwówku Śląskim
  8. Szkoła Podstawowa w Galwieciach
  9. Przedszkole Nr 5 Mali Przyrodnicy w Gnieźnie
  10. Szkoła Podstawowa Nr 6 w Legnicy
  11. Przedszkole Nr 1 w Legnicy
  12. Przedszkole Publiczne Nr 10 w Głogowie
  13. Szkoła Podstawowa w Proboszczowie
  14. Szkoła Podstawowa w Pielgrzymce
  15. Przedszkole Nr 2 w Tucholi
  16. Przedszkole Samorządowe Gminy Lubiewo w Bysławiu
  17. Przedszkole Publiczne w Kosorowicach
  18. Przedszkole Publiczne w Nakle (powiat opolski)
  19. Przedszkole Publiczne w Przyworach
  20. Szkoła Podstawowa w Pilonie
  21. Szkoła Podstawowa w Uścianach
  22. Przedszkole w Wilkowyi
  23. Szkoła Podstawowa w Wilkowyi
  24. Przedszkole Nr 17 „Piastowska Gromada” w Gnieźnie
  25. Przedszkole Nr 14 "Mali Piastowie" w Gnieźnie
  26. Zespół Szkół w Pamiątkowie
  27. Zespół Szkół w Otorowie
  28. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Goleniowie
  29. Gimnazjum Nr 1 w Goleniowie

W razie pytań prosimy o kontakt z p. Arturem Łobockim, tel. 605 591 865, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..