ikona home
ikona home

logo recal

napis aktualnosci

Konkurs plastyczny „Przygody Puszki Alu-szki” rozstrzygnięty.

Na konkurs wpłynęły 102 prace. Większość prac przesłana została przez uczniów szkół podstawowych. W ocenie uwzględniono scenariusz, teksty w dymkach, formę graficzną oraz pomysłowość w przedstawieniu wizerunku Puszki Alu-szki.

Jury przyznało następujące nagrody i wyróżniania:
Grand Prix Konkursu:
Talon wartości 1 500,00 zł do wykorzystania w sklepie fotograficznym otrzymują:
Adrianna Żuchowska, lat 13 i Klaudia Mazur lat 13
z Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Pionkach, ul. Leśna 1, 26-670 Pionki.


Wyróżnienia:

    1. Katarzyna Kiczorowska, lat 11 ze Szkoły Podstawowej nr 21 im. Królowej Jadwigi
      w Lublinie, ul. Zuchów 1, 20-047 Lublin
      odtwarzacz MP4
    2. Justyna Rusnarczyk, lat 11 ze Szkoły Podstawowej im. Marii Curie Skłodowskiej
      w Kasinie Wielkiej, 37-741 Kasina Wielka
      odtwarzacz MP4
    3. Grzegorz Droździel, lat 18 z Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska
      im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu, ul. Browarna 1, 22-470 Zwierzyniec
      odtwarzacz MP4
    4. Łukasz Strzoda, lat 10 ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnowskich Górach,
      ul. Wyspiańskiego 1, 42-600 Tarnowskie Góry
      odtwarzacz MP4
    5. Aleksandra Kaczmarek, lat 14 z Gimnazjum im. Mieszka I w Cedyni,
      ul. Żymirskiego 21, 74-520 Cedynia
      pendrive 4 GB
    6. Nikola Kielak, lat 12 ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dobrym Mieście, ul. Golańska 1, 11-040 Dobre Miasto
      pendrive 4 GB
    7. Monika Czupryńska, lat 7 ze Szkoły Podstawowej nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Puszkina 11, 10-295 Olsztyn
      pendrive 4 GB
    8. Julia Garczyńska, lat 11 ze Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera
      w Przyborowie, Przyborowo 30, 64-500 Szamotuły
      pendrive 4 GB
    9. Natalia Lichnerowicz, lat 11 ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika
      w Nowych Świerczynach, 87-321 Bartniczka
      plecak, nagroda ufundowana przez RECAN Organizację Odzysku S.A.

Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy uczestnikom oraz nauczycielom i opiekunom artystycznym zaangażowanym w przygotowaniu dzieci i młodzieży do udziału w konkursie.

Prace laureatów:

Katarzyna Kiczorowska

  • komiks 1 Katarzyna Kiczorowska
  • komiks 2 Katarzyna Kiczorowska
  • komiks 3 Katarzyna Kiczorowska
  • komiks 4 Katarzyna Kiczorowska
  • komiks 5 Katarzyna Kiczorowska

Adrianna Żuchowska i Klaudia Mazur

  • Zuchowska Mazur 1
  • Zuchowska Mazur 2
  • Zuchowska Mazur 3
  • Zuchowska Mazur 4

Justyna Rusnarczyk

  • komiks 1 Justyna Rusnarczyk
  • komiks 2 Justyna Rusnarczyk
  • komiks 3 Justyna Rusnarczyk
  • komiks 4 Justyna Rusnarczyk
  • komiks 5 Justyna Rusnarczyk

Grzegorz Droździel

  • komiks 1 Grzegorz Drozdziel
  • komiks 2 Grzegorz Drozdziel
  • komiks 3 Grzegorz Drozdziel
  • komiks 4 Grzegorz Drozdziel

Łukasz Strzoda

  • strzoda

Aleksandra Kaczmarek

  • Kaczmarek1
  • Kaczmarek2
  • Kaczmarek3
  • Kaczmarek4

Nikola Kielak

  • Kielak 1
  • Kielak 2
  • Kielak 3
  • Kielak 4

Monika Czupryńska

  • czuprynska

Julia Garczyńska

  • Garczynska 1
  • Garczynska 2
  • Garczynska 3
  • Garczynska 4

Natalia Lichnerowicz

  • Lichnerowicz