ikona home
ikona home

logo recal

napis aktualnosci

Zapraszamy do udziału w XVI edycji programu edukacyjnego „Szkolne i przedszkolne projekty recyklingowe”, realizowanej pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W tej edycji Programu chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na połączenie sportu z recyklingiem puszki aluminiowej. Właśnie te działania będziemy punktować najwyżej w Waszych raportach, które prosimy przesyłać na adres Fundacji RECAL, ul. Mariensztat 8, 00-302 Warszawa do końca maja 2012 roku.

Pomagając środowisku można wygrać cenne nagrody. Obok wyjazdu przedstawicieli najlepszych placówek na Zieloną Szkołę organizowaną corocznie dla najaktywniejszych placówek, przewidziane zostały dodatkowe nagrody w postaci sprzętu elektronicznego i sportowego. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dwóch interesujących konkursach: na komiks i stronę internetową. Szczegóły na naszej stronie www.recal.pl Konkursy trwają, nagrody czekają, do zobaczenia na Zielonej Szkole RECAL-u.

Szczegóły udziału w programie można uzyskać pod numerem telefonu (22) 538 91 74 lub pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..